Londýn

Londýn (London)

Menu:

Ubytovanie v Londýne:

Rezervujte si ubytovanie online. Najlepšie ceny.  Žiadne rezervačné poplatky. Po slovensky. Recenzie londýnskych hotelov.
Cenově dostupné ubytování v Londýně

Přemýšleli jste, že by bylo fajn vydat se na nějaký čas do Anglie? Konkrétněji řečeno do jejího proslulého hlavního města Londýna? Tato myšlenka láká mnoho mladých lidí, především pak studenty, kteří ještě nejsou uvázáni k stereotypnímu životu ve vlastní zemi. Přeci jen byla by také škoda, kdyby nevyužili šance, jakou mají. Žijeme v době, kdy je cestování po celém světě naprosto normální a více než jednoduché.

Jediné, co mnohé lidi od cest odrazuje, jsou přirozeně peníze. A ačkoli bývá Londýn na seznamu „vytoužených destinací“ na předních místech, málokdo se tam skutečně na čas přemístí. Ceny a výdaje, které se s životem v Londýně pojí, jsou pro většinu z nás trochu děsivé. Až si možná říkáme, že to nelze „utáhnout“.

Příjemně překvapivý fakt ovšem je, že to nemusí být tolik katastrofální. Najdete-li si správnou agenturu, která ubytování a práci v Londýně obstarává, může vás to vyjít poměrně levně. A jelikož průměrné výdaje spojené s bydlením v Londýně mohou dosáhnout až vyšší desítky tisíc korun v přepočtu, s trochou zkušeností lze sehnat takové, co vyjde na zhruba deset tisíc. A to už je velký rozdíl.

Jakmile do toho máte v Anglii ještě i práci, není prakticky problém si tento veliký sen splnit. Záleží pak už jen na tom, zda budete mít dostatek odvahy, abyste vykročili ze své zóny pohodlí. Co vy na to?